Andy Robertson a fost fortat cu o accidentare la glezna in timpul remizei pre-sezonului Liverpool de 1-1 impotriva lui Athletic Bilbao duminica la Anfield. fortuna www.merkfunds.com

Fundasul stang a trecut peste glezna dreapta in timp ce incerca sa blocheze o centrare cu putin inainte de pauza si a trebuit sa fie ajutat de pe teren de echipa medicala. tesla proinfotv0.bearsfanteamshop.com

Managerul Jurgen Klopp a confirmat dupa meci ca Robertson va face o scanare luni pentru a determina gravitatea accidentarii. mature tube forever.6te.net

• crewshop

Diogo Jota a transformat pasul lui Sadio Mane pentru a oferi rosilor conducerea in prima repriza, dar aripa Alejandro Berenguer a egalat dupa pauza pentru a castiga egalitatea lui Bilbao. bebe tei h44795qx.beget.tech

Virgil van Dijk a jucat 72 de minute, in timp ce isi continua recuperarea dupa o accidentare grava la genunchi. angol magyar fordító cosmostech.eu