EM 2021: DFB critica individuala a falimentului impotriva Frantei – de trei ori cinci pentru Germania

Nationala Germaniei a pierdut meciul de deschidere impotriva Frantei cu 0: 1. woi-tv.com Care a fost cel mai bun jucator din echipa DFB? Critica individuala a infrangerii. orgin.com

Munchen – Marti seara, echipa DFB a inceput la Munchen cu o infrangere cu 0-1 impotriva campioanei mondiale a Frantei. lifetimetraining.fusion-universal.com Baietii lui Jogi nu s-au prezentat chiar in forma de turneu, unele vedete au ramas sub asteptari. druglibrary.net Vedetele DFB au vazut trei cinci in certificatul tz. digitaltouchup.com de. lanocheenvivo.com

Manuel Neuer

Capitanul a fost neputincios la autogolul lui Mats Hummels , altfel nu a gresit in timpul jocului. www.easylearn.com Nici portarul lui Bayern nu ar fi putut face mare lucru cu cele doua goluri in ofsaid ale francezilor. www.networkingsolutions.com Targul de 35 de ani si-a aratat cea mai buna salvare impotriva lui Mbappe dupa 17 minute. auvsicanada.org

Nota 3

Robin Gosens

A muncit mult pe aripa stanga si s-a epuizat la debutul sau la turneu. www.lnfcu.com A pregatit cea mai buna sansa pentru Thomas Muller in prima repriza cu o centrare puternica, dar in rest a ramas palid, avand in vedere calitatile sale ofensive. ppagina2.enviodenews.com

Nota 3

din minutul 87 Kevin Volland (fara evaluare)

Antonio Rudiger

A aratat o performanta medie si a fost mai vizibil pentru atacul sau nepedepsit cu muscatura impotriva francezului Paul Pogba * decat pentru jocul sau. www.hairypussyplace.com

Nota: 4

Mats Hummels

Nu a avut un debut usor, dupa 20 de minute profesionistul BVB si-a adus echipa in urma intr-o incercare nereusita de lamurire. www.cooltgp.org Dar a prevenit mai rau cu tackul sau puternic de risc impotriva lui Kylian Mbappe dupa 78 de minute. sportcorsaclub.com

Nota: 4

Matthias Ginter

Gladbacher a aratat una dintre cele mai bune performante din echipa germana si de multe ori a salvat in mare nevoie impotriva lui Mbappe, Benzema si Co. alpharen.co.uk

Joshua Kimmich

A jucat intr-o pozitie defensiva corecta si a vazut cartonasul galben devreme dupa sapte minute pentru un fault impotriva coechipierului sau Lucas Hernandez. jacksonville.net Totusi a aratat o performanta buna la lupta. www.mn2020.org

Nota 3

Ilkay Gundogan

In prima repriza a dat dovada de unele impulsuri la mijlocul terenului, dar nu s-a intalnit cu partenerul sau de mijloc Toni Kroos. myc-span.com Una peste alta, o performanta dezamagitoare a campionilor Angliei si a finalistilor Ligii Campionilor. niwai.ifro.ir

Nota: 4

Toni Kroos

La fel ca Gundogan, starul Realului a coborat putin, a avut doua ocazii in prima repriza cu lovituri libere, dar le-a lasat nefolosite.

Nota 3

Kai Havertz

Eroul din finala Ligii Campionilor cu greu a reusit sa descurce cu o minge si cu greu si-a gasit drumul in joc. A fost inlocuit de Leroy Sane in minutul 73.

Nota: 5

din minutul 73 Leroy Sane (fara evaluare)

Serge Gnabry

A avut cea mai buna sansa de pana acum in minutul 54, dar achizitia lui directa a aterizat doar in cazul lui Lloris. Nu a putut face mare lucru pana cand a fost inlocuit dupa 73 de minute.

Nota: 5

de la 73. Timo Werner (fara evaluare)

Thomas Muller

A incercat din rasputeri revenirea sa competitiva, dar de multe ori a ramas blocat. O lovitura de cap in minutul 22 a fost cea mai buna ocazie a sa din intreg jocul, altfel nicio sansa impotriva apararii stabile franceze.