EM 2021: Program si toate grupurile dintr-o privire

Campionatul European de Fotbal ar trebui de fapt sa aiba loc in vara anului 2020. www.comotreinaresoteudragao.pt Din cauza pandemiei corona, aceasta a fost amanata pentru 2021. apmcomm.com KUKKSI ofera o imagine de ansamblu asupra tuturor jocurilor. lie.mahaloliquor.com  

Mingea va incepe sa ruleze pe 11 iunie 2021: Apoi va incepe Campionatul European de Fotbal 2021. mycompass.com La turneu vor lua parte 24 de echipe. wood-harbinger.biz Meciul de deschidere va avea loc intre Turcia si Italia, la Roma. seedbeads.stringsandstones.net Finala va avea loc la Londra pe 11 iulie 2021. nundex.com Germania este in Grupa F cu Franta, Portugalia si Ungaria – echipa DFB va juca pentru prima data impotriva Frantei pe 15 iunie 2021. violenceclan.937starhd.com Dar cine joaca in ce grupa? Si cand au loc jocurile? KUKKSI dezvaluie toate orele si datele pentru Campionatul European de Fotbal 2021. fourfact.se

Acestea sunt toate grupurile dintr-o privire

Grupa A: Italia, Elvetia, Turcia, Tara Galilor

Grupa B: Belgia, Rusia, Danemarca, Finlanda

Grupa C: Tarile de Jos, Ucraina, Austria, Macedonia de Nord

Grupa D: Anglia, Croatia, Republica Ceha, Scotia

Grupa E: Spania, Polonia, Suedia , Slovacia

Grupa F: Germania, Franta, Portugalia, Ungaria

In ce orase au loc jocurile?

Grupa A: Roma si Baku

Grupa B: Copenhaga si Sankt Petersburg

Grupa C: Amsterdam si Bucuresti

Grupa D: Londra si Glasgow

Grupa E: Sevilla si Sankt Petersburg

Grupa F: Munchen si Budapesta

Cand va juca Germania la EM 2021?

15 iunie, ora 21:00: Franta – Germania

19 iunie, 18:00: Portugalia – Germania

23 iunie, 21:00: Germania – Ungaria

iStock / Bet_Noire

Programul EM 2021

Turul preliminar al Campionatului European – prima zi

Vineri, 11 iunie

Ora 21, Grupa A la Roma: Turcia – Italia

Sambata, 12 iunie

15. governmentpayments.com 00, Grupa A la Baku: Tara Galilor – Elvetia

18. avariya.info



  • domo
  • mobile
  • musaca de cartofi
  • pro cinema program
  • xxx porn
  • incaltaminte dama
  • covoare
  • mega image
  • didactic
  • timp online bistrita
  • drpciv examen
  • the originals
  • codin maticiuc
  • pinterest
  • zi de zi
  • google images
  • what
  • tuborg
  • city grill
  • urimil





00, Grupa B la Copenhaga: Danemarca – Finlanda

21. www.finecosimonline.com 00, Grupa B la Sankt Petersburg: Belgia – Rusia

soarele 13. ihatescionlaurel.net 6. f86sabre.com

15:00, Grupa D la Londra: Anglia – Croatia

18:00, Grupa C la Bucuresti: Austria – Macedonia de Nord

21:00, Grupa C la Amsterdam: Olanda – Ucraina

Luni, 14 iunie

15:00, Grupa D la Glasgow: Scotia – Republica Ceha

18:00, Grupa E la Sankt Petersburg: Polonia – Slovacia

21:00, Grupa E la Sevilla: Spania – Suedia

Marti, 15 iunie

18:00, Grupa F la Budapesta: Ungaria – Portugalia

21:00, Grupa F la Munchen: Franta – Germania

Turul preliminar al Campionatului European – a 2-a zi

Miercuri, 16 iunie

15:00, Grupa B la Sankt Petersburg: Finlanda – Rusia

18:00, Grupa A la Baku: Turcia – Tara Galilor

21:00, Grupa A la Roma: Italia – Elvetia

joi, 17 iunie

15:00, Grupa C la Bucuresti: Ucraina – Macedonia de Nord

18:00, Grupa B la Copenhaga: Danemarca – Belgia

21:00, Grupa C la Amsterdam: Olanda – Austria

Vineri, 18 iunie

15:00, Grupa E la Sankt Petersburg: Suedia – Slovacia

18:00, Grupa D la Glasgow: Croatia – Republica Ceha

21:00, Grupa D la Londra: Anglia – Scotia

Sambata, 19 iunie

15:00, Grupa F la Budapesta: Ungaria – Franta

18:00, Grupa F la Munchen: Portugalia – Germania

21:00, Grupa E la Sevilla: Spania – Polonia

Turul preliminar al Campionatului European – a 3-a zi

Duminica, 20 iunie

18:00, Grupa A la Roma: Italia – Tara Galilor

18:00, Grupa A la Baku: Elvetia – Turcia

Luni, 21 iunie

18:00, Grupa C la Amsterdam: Macedonia de Nord – Olanda

18:00, Grupa C la Bucuresti: Ucraina – Austria

21:00, Grupa B la Copenhaga: Rusia – Danemarca

21:00, Grupa B la St. hanbaisokushin.jp Petersburg: Finlanda – Belgia

Marti, 22 iunie

21:00, Grupa D la Londra: Cehia – Anglia

21:00, Grupa D la Glasgow: Croatia – Scotia

Miercuri, 23 iunie

18:00, Grupa E la Sevilla: Slovacia – Spania

18:00, Grupa E la Sankt Petersburg: Suedia – Polonia

21:00, Grupa F la Munchen: Germania – Ungaria

21:00, Grupa F la Budapesta : Portugalia – Franta

Etapa de 16

Sambata, 26 iunie

18:00 la Amsterdam: Tara Galilor – Danemarca

21:00 la Londra: Italia – Austria

Duminica, 27 iunie

18:00 la Budapesta: Tarile de Jos – Republica Ceha

21:00 la Sevilla: Belgia – Portugalia

Luni, 28 iunie

18:00 la Copenhaga: Croatia – Spania

21:00 la Bucuresti: Franta – Elvetia

marti, 29 iunie

18:00 la Londra: Anglia – Germania

21:00 la Glasgow: Suedia – Ucraina

Sferturi de finala

Vineri, 2. filmfestdcmedia.org 7. nutritionlifestylemedicine.com

18:00 la Sankt Petersburg: Castigator AF Bucuresti – Castigator AF Copenhaga

21:00 la Munchen: Castigator AF Sevilla – Castigator AF Londra 1

Sambata, 3. www.goldenperipherals.com 7. trueebook.com

18:00 la Baku: Castigator AF Budapesta – Castigator AF Amsterdam

21:00 la Roma: Castigator AF Glasgow – Castigator AF Londra 2

Semifinale

Marti, 6 iulie, ora 21 la Londra: Castigator VF Munchen – Castigator VF St. prettytranny.net Petersburg

Miercuri, 7 iulie, ora 21 la Londra: Castigator VF Roma – Castigator VF Baku

final

Duminica, 11 iulie, ora 21:00 la Londra: Castigator HF 1 – Castigator HF 2