FC Bayern: Cartonas rosu si Nagelsmann furios – Munchen se lupta la Furth

Meci intens din Bundesliga: Greuther Furth impotriva lui FC Bayern.

FC Bayern castiga si impotriva lui Greuther Furth, care a fost promovat in Bundesliga. Un barbat din Munchen zboara de pe teren cu rosu, se infurie Julian Nagelsmann. Jocul din ticker pentru lectura.

• Bundesliga: FC Bayern castiga impotriva promovatului Greuther Furth.
  • Jocul din ticker pentru lectura.

Greuther Furth – FC Bayern Munchen 1: 3 (0: 2)

Formatie: Burchert – Meyerhofer, M. Bauer, Viergever, Willems (76 Barry) – Griesbeck (76 Tillman), Seguin, Green (86 Leweling), Dudziak – Hrgota (76 Itten), Nielsen (67 Abiama) Formatia Bayern : Neuer – Pavard, Sule (86 Stanisic), Upamecano, Hernandez – Kimmich, Goretzka (86 Musiala) – Sane (60 Sabitzer), Muller (76 Gnabry), Davies – Lewandowski Goluri: 0: 1 Muller (10), 0: 2 Kimmich (locul 30), 0: 3 Griesbeck (locul 68), 1: 3 Itten (locul 88)

Actualizare din 24 septembrie, ora 23.30: FC Bayern castiga clar la Greuther Furth. Dar un om de la Munchen isi abandoneaza scoala – iar Robert Lewandowski * ramane palid. Revizuirea individuala. vintagefetish.net

Minutul 90 + 3: Jocul s-a terminat! FC Bayern castiga in ciuda faptului ca este depasit numeric la Furth.

Minutul 90: Trei minute de oprire.

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: Itten scurtat pentru Bundesliga promovat

Minutul 88: Gol! Greuther Furth – FC Bayern 1: 3, marcator: Itten. Se mai intampla ceva aici pentru franci? Dupa inlocuirea lui Sule, repartizarea in apararea de la Munchen nu este corecta. O centrare puternica in fata careului si o lovitura masiva de cap a elvetianilor. Mai nou nu are nicio sansa. patio.personalhealthrevolution.net

Minutul 86: Schimbare dubla la Bayern : Musiala il inlocuieste pe Goretzka, Stanisic intra in locul lui Sule.

Minutul 86: Schimbare la Furth : Ex-Bayer Green i se permite sa intre in cabina, Leweling are voie sa joace.

Minutul 82: Exista o sansa pentru Furth! Bayern pierde mingea in spate, dar Itten esueaza din apropiere si din unghi ascutit catre Neuer, care pare in stilul unui portar de handbal. Davies elibereaza in cele din urma poarta.

Minutul 76: Schimbare tripla la Furth: Itten, Tillma si Barry vin, Hrgota, Griesbeck si Willems au voie sa intre in cabina.

Minutul 76: Schimbare la Bayern: Gnabry il inlocuieste pe Muller in atac. wines.tracewap.com

Minutul 73: FC Bayern se misca acum foarte bine si face mijlocul compact. Rezistenta franconiana este probabil rupta. Probabil ca va fi urmatoarea victorie pentru Munchen.

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: autogol la Ronhof

Minutul 68: Tooooorrrr !!! Greuther Furth – FC Bayern 0: 3, marcator: Griesbeck. Probabil asta este decizia! Minge ascutita din dreapta. Furth vrea sa clarifice in fata lui Lewandowski, dar impinge el insusi mingea cu varful in spatele liniei. nodoping.info

Minutul 67: Schimbare la Furth: Nielsen este inlocuit, Abiama ar trebui sa ofere presiune.

Minutul 64: Cartonas galben impotriva lui Nagelsmann (Bayern): Antrenorul FCB se plange continuu arbitrului – si este avertizat in aplauzele publicului din Franconia.

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: Sabitzer intra in joc pentru Sane

Minutul 60: Schimbare la Bayern: Nagelsmann il da jos pe Sane si il aduce pe Sabitzer. Austriacul ar trebui sa-i sustina pe Kimmich si pe Goretzka la mijloc.

Minutul 59: Lewandowski poate oferi usurare, vine liber in suprafata de pedeapsa la lovitura de cap. Dar el decapita exact pe Burchert. siri.hboin.com

Minutul 57: Bayern poate primi putin aer. Lewandowski alearga in multe camere, Muller isi conduce colegii.

Minutul 52: Dupa ce au fost exclusi impotriva lui Bayern, cei de la Furth isi simt din nou sansa. Si astfel francii ataca vioi.

Minutul 48: Cartonas rosu impotriva lui Pavard (Bavaria) : O frana de urgenta clara a francezilor impotriva lui Green, care ar fi trecut prin. El previne o ocazie clara de gol. echographics.net Dar il loveste si pe fostul Munchen la inaltimea gleznei.

Minutul 46: Continua in Furth!

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: Munchenii conduc la pauza

Minutul 45 + 1: pauza in Furth! Bayern conduce si domina.

Minutul 44: Cartonas galben impotriva lui Sane (Bavaria): Jucatorul national doreste sa traga, dar in schimb loveste un Furth din plin pe tibie. Dureros.

Minutul 43: jocul de putere al lui Bayern la Ronhof. Superstarurile campioanelor record joaca cu rabdare mingea inainte si inapoi. foodcreate.com Ei cauta decalajul.

Minutul 40: Bum! Din punct de vedere artistic, Lewandowski pune mingea cu carligul pe bara transversala in timp ce sta in aer. Dominatia Munchenului este acum de-a dreptul coplesitoare.

Asertivitate: Robert Lewandowski (Mi.) si FC Bayern la Furth.

© Daniel Karmann / dpa

Minutul 39: Bavaria din nou! Mingea este plasata peste linia portii. dot.boss.sk Dar Lewandowski si Muller lipsesc.

Minutul 35: Si din nou un atac al Bavariei Superioare se rostogoleste catre poarta Franconiei. Sane joaca inapoi cu carligul, dar gaseste doar un singur Furth.

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: adauga Joshua Kimmich

Minutul 30: Tooooorrrr !!! Greuther Furth – FC Bayern 0: 2, marcator: Kimmich. Din nou jucat simplu si ordonat. Kimmich este pus in scena in suprafata de pedeapsa si impinge mingea milimetru exact chiar langa stalp. thewoodsmen.com.au In aceasta scena, oamenii din Furth nu au deloc acces in fata portii.

Minutul 29: Goretzka cu gradul urmator. Dar din nou internationalul suteaza pe langa stanga.

Minutul 26: Frankii intra mai bine in joc, castigand treptat mai multe dueluri.

• e

Publicul s-a intors. Partea de jos a tabelului se apara de primul. summerliving.biz

Minutul 20: Cartonas galben impotriva lui Hrgote (Furth) : Atacantul este clar prea tarziu impotriva lui Hernandez. Acest lucru va avea ca rezultat un avertisment. Lucru clar.

Minutul 15: Oamenii din Furth trebuie sa se adune mai intai – asta se aplica echipei si fanilor.

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: Thomas Muller preia conducerea

Minutul 10: Tooooorrrr !!! Greuther Furth – FC Bayern 0: 1, marcator: Muller. Jucat uscat. june-taylor.com Davies are mult spatiu in stanga si aprinde turbo. Canadianul joaca puternic spre interior, unde Muller trage plat si plaseaza mingea cu precizie pe stalpul interior. Fotbal real pragmatic.

Minutul 8: Cu Furthern exista un fost jucator de la Bayern in lot cu Julian Green. Pana acum nu a existat nicio trecere pentru el.

Minutul 3: Sansa pentru Bayern! Groetzka pur si simplu se lipeste de ea din al doilea rand. www.xxxhdvideogo.com Lovitura puternica si plata. Mingea trece la cativa centimetri pe langa stalp.

2. Minut: Minge rapida in partea de sus a Furth. Neuer trebuie sa iasa in graba din careu si sa loveasca mingea. Inceput rapid la Rohnhof. www.jaggt.com

Minut 1: Incepe in Furth! Starea de spirit este intr-adevar splendida.

Actualizare, ora 20:25: O privire rapida asupra Bundesliga a 2-a: Jahn Regensburg a castigat cu 3-2 impotriva lui Aue si a preluat din nou conducerea cu 17 puncte. Heidenheim a castigat cu 2-1 impotriva lui Darmstadt si este al doilea in camera inferioara.

Actualizare, ora 20:15: Directorul sportiv al Bavariei, Hasan Salihamidzic, vorbeste la DAZN despre Leroy Sane si spune pe scurt: „Trebuie sa nu ne mai uitam la el. O face foarte bine, echipa lucreaza foarte bine.”

Actualizare, 20:05 : Greuther Furth a primit deja 13 goluri in acest sezon. zelnikrealestate.com Cum vor francii sa puna probleme lui Bayern? „Va fi important sa intrerupem secventele de joc. Asta inseamna ca nu-l putem lasa pe Bayern permanent in posesia mingii. Trebuie sa mergem inainte”, spune antrenorul Stefan Leitl la DAZN . Nascut la Munchen, el continua: „Sunt camere in spatele fundasilor laterali de mare profil. Trebuie sa ajungem acolo.”

Actualizare, ora 19. haleartfireworks.net 50: Se pare ca Canadian Davies va juca ofensiv astazi – alaturi de Muller si Sane. Nagelsmann aduce multa viteza pentru exterior.

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: Formatie – Davies probabil mai inainte

Actualizare, ora 19.30: Formatia lui Bayern este aici: Sabitzer si Musiala stau doar pe banca, iar si tanarul Stanisic trebuie sa aiba rabdare.

FC Bayern : Neuer – Pavard, Sule, Upamecano, Hernandez – Kimmich, Goretzka – Sane, Muller, Davies – Lewandowski

Actualizare din 24 septembrie, ora 19:17 : In a 2-a Bundesliga, un alt club bavarez face furori in acest moment. Jahn Regensburg conduce cu 2-0 impotriva lui Aue si este, deocamdata, liderul tabelului cu 17 puncte. www.burwell.biz Oberpfalzer are in curand meciuri impotriva marelui FC Bayern?

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: Bundesliga a promovat jucatorul joaca intr-un tricou special

Actualizare din 24 septembrie, ora 19:00 : Asociatia de joc si-a sarbatorit ieri, joi, cea de-a 118-a aniversare si, prin urmare, va purta un tricou special cu dungi in aceasta seara. „Tricoul nostru Frankenmeister ar trebui sa combine traditia si modernitatea tocmai la timp pentru aniversarea noastra”, explica directorul general Furth Holger Schwiewagner.

Actualizare din 24 septembrie, ora 18.45 : Julian Nagelsmann trebuie sa se descurce fara ranitii Sven Ulreich (ruptura de ligament intern la genunchi) si Corentin Tolisso (probleme la gambe), precum si Kingsley Coman dupa operatia sa la inima in aceasta seara de vineri.

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: Munchen in Franconia favoritul clar

Primul raport din 24 septembrie: Munchen / Furth – FC Bayern Munchen * a fost locul in care campionii recordului german * se vede inca din ultima (a 5-a) zi – in fruntea tabelului in Bundesliga *.

Ultima data a fost 7-0 impotriva VfL Bochum, inainte de asta a fost 4-1 impotriva RB Leipzig * si 5-0 impotriva Hertha BSC. bbrk3.com Fara indoiala, gigantul Bundesliga * s-a derulat la inceputul acestui sezon si nu pare sa incetineasca sub noul antrenor al FCB, Julian Nagelsmann *. Pana acum se pare ca doar VfL Wolfsburg (tot 13 puncte) si Borussia Dortmund * pot tine pasul.

Greuther Furth – FC Bayern in live ticker: echipa promovata in Bundesliga are dificultati

Cu adversarul de astazi din Franconia, insa, nu merge deloc. Jucatorul promovat in Bundesliga * a pierdut patru din cele cinci jocuri ale sale in acest sezon si a obtinut doar un punct mizer (1: 1 impotriva Arminiei Bielefeld). In proiectul de lege final, asta nu ar fi suficient pentru a ramane in clasa de fotbal germana de top.

In videoclip: Rudiger in Bavaria? Acum se exprima Julian Nagelsmann

Cu toate acestea, Nagelsmann a emis un avertisment obligatoriu cu privire la Further. hypothetical-bias.net „Daca vom castiga, totul va fi normal. Daca pierdem, ei spun ca i-am subestimat. „Obiectivul nostru este crucial” este titlul de deasupra planului nostru tactic. Avem nevoie de trei puncte, doar acelea ne vor duce mai departe la obiectivul celui de-al 10-lea campionat la rand”, a spus bavarezul de 34 de ani, la conferinta de presa despre meciul din deplasare:” Obtinem atatea puncte impotriva lui Furth cate puncte. intr-un meci impotriva lui Dortmund. Ne putem dezvolta mai departe. www.byqp.com Nu avem nimic de dat. Cu siguranta nu vom subestima pe nimeni.”

Urmareste meciul din Bundesliga Greuther Furth impotriva lui FC Bayern * vineri seara de la ora 20.30 aici, in live ticker. (pm) * tz.de este o oferta de la IPPEN. MEDIA