Ghiduri TV retro din sudul Californiei – 6-10 septembrie 1971





Notificare: In calitate de asociat Amazon, autorul acestui site web castiga din achizitiile eligibile. dans porno

Va aflati la sectiunea Ghiduri TV retro din sudul Californiei

San Diego, 6-10 septembrie 1971

Dayday Daytime and Late Night, 6-10 septembrie 1971



din suplimentul San Diego Union TV Week

Nota: Desi Uniunea a listat si VHF-urile din Los Angeles plus KCET / 28, listez aici doar statiile din San Diego, deoarece fontul si dimensiunea pe care au ales-o sunt suficient de greu de citit. porno hd noi Au listat chiar KEYT / 3 in Santa Barbara, care era vizibila in mare parte din regiunea de coasta a judetului San Diego datorita caii de semnal fiind o linie dreapta peste Oceanul Pacific. porno old women

Programele de retea sunt marcate cu un * bazat pe transport simultan de catre statia O&O a retelei LA. filme porno cu lesby

XETV / 6 (Tijuana) – ABC



7: 30a – Banana Splits



8:00 – Hot Wheels



8:30 – Coffee Break



8:55 – Profesor pentru copii



9:00 – Jack LaLanne



9:30 – Virginia Graham



10:30 – Phil Donahue



11:30 – Fata aia *



Amiaza – Vrajita *



12: 30p – Parola *



1:00 – Galopant gourmet



1:30 – Sa facem o afacere *



2:00 – Joc proaspat casatorit *



2:30 – Joc de intalniri *



3:00 – General Hospital *



3:30 – Superman



4:00 – Leave It To Beaver



4:30 – I Love Lucy



5:00 – Stiri (Harry Reasoner) *



5:30 – Call of the West



6:00 – Wild Wild West



7: 00 – Adevar sau consecinte



—–



11:00 – Maresalul Dillon



11:30 – Dick Cavett *

KFMB-TV / 8 – CBS

(Nota: Canalul 8 a preluat totul pana luni la 15:00 pentru a transporta teletonul Jerry Lewis)

6:00 – semestrul de vara *



6:30 – Across the Fence



7:00 – News Hour (John Hart) *



8:00 – Sunup



9:00 – Lucy Show *



9:30 – Beverly Hillbillies *



10:00 – Family Affair * (preintampinat marti pentru raportul anual al superintendentului scolilor din orasul San Diego)



10:30 – Dragostea vietii *



11:00 – Unde este inima *



11:25 – Stiri *



11:30 – Cautati maine *



Noon – Stiri



12: 30p – Pe masura ce lumea se intoarce *



1:00 – Dragostea este un lucru splendid *



1:30 – Lumina de ghidare *



2:00 – Furtuna secreta *



2:30 – Edge of Night *



3:00 – Film (titlurile vor fi listate cu jurnale prime-time)



5:00 – NYPD



5:30 – Stiri



6:00 – Stiri



6:30 – Stiri (Walter Cronkite) *



7:00 – Dragnet



——



11:00 – Stiri



11:30 – Merv Griffin *

KOGO-TV / 10 – NBC

(Nota: Canalul 10 a transmis o transmisie in retea a San Francisco Giants la Los Angeles Dodgers luni, incepand cu ora 17:00)

6:30 – La ferma



7:00 – Desene animate



8:00 – Astazi *



9:00 – Dinah’s Place *



9:30 – Concentrare *



10:00 – Vanzarea secolului * (anticipat marti pentru raportul anual al superintendentului scolilor din orasul San Diego)



10:30 – Hollywood Squares *



11:00 – Jeopardy *



11:30 – Jocul Cine, Ce sau Unde *



11:55 – Stiri *



Amiaza – Stiri



12: 30p – Zilele vietii noastre *



1:00 – Doctorii *



1:30 – O alta lume *



2:00 – Promisiune stralucitoare *



2:30 – Somerset *



3:00 – Film (titlurile vor fi listate cu jurnale prime-time)



4:30 – Flintstones



5 : 00 – Intersectia Petticoat



5:30 – Stiri



6:00 – Stiri



6:30 – Stiri



(unul dintre acestea trebuia sa fie stirile din retea, dar fara indicatii in listele)



7:00 – Dick Van Dyke



—–



11:00 – Stiri



11:30 – Johnny Carson *

XEWT-TV / 12 (Tijuana) – Televisa



4: 00p – La Hora Infantil



4:30 – Novela



5:55 – Noticiero



6:30 – Variedad

KEBS-TV / 15 – PBS



7: 00a – Sesame Street *



8:00 – Misterogers Neighborhood *



—–



(programarea clasei canalului 15 nu a fost listata)



—–



11:30 – Sesame Street *



— –



4: 00p – Sesame Street *



5:00 – Misterogers Neighbourhood *



5:30 – Ce este nou



6:00 – Hodgepodge Lodge *

KCST / 39 – Ind. filme porno portugheze



3: 00p – Desene animate



4:00 – Stiri



4:30 – The Rifleman (marti, a decis sa transmita raportul superintendentului scolii care a fost difuzat in direct in acea dimineata pe canalele 8 si 10)



5:00 – Valea Mare



6:00 – Insula Gilligan



6:30 – Familia Addams



7:00 – Joc de film



7:30 – Este pariul tau

In timpul prime-time al saptamanii, Mission Cable si Southwestern Cable au rulat programare locala pe canalele 2, 4 si 7 pentru a opri duplicarea programarii retelei din Los Angeles. tu porno Cea mai mare parte este uitata pentru „filme gratuite”, dar „4C” a organizat Grand Ole Opry timp de 2 ore si jumatate in fiecare saptamana, in ceea ce a fost aparent prima sindicare. porno anal mature



  • filme porno grstis
  • filme porno cu balerine
  • tranny porno
  • poze porno cu vedete din romania
  • film porno cu pule mari
  • filme porno maturi
  • porno facut acasa
  • filme porno pe youtube
  • filme porno homosexuali
  • film porno virgine
  • filme porno cu oana zavoranu
  • clitoris porno
  • porno lesbo
  • jocuri online porno
  • filme porno o fute pe masa
  • porno gimnaste
  • mature german porno
  • film porno cu alina plugaru
  • lesbiene porno hd
  • porno cu alina chivulescu




Weekday Prime Time, 6-10 septembrie 1971



din suplimentul San Diego Union TV Week

Nota: Desi Uniunea a listat si VHF-urile din Los Angeles plus KCET / 28, listez aici doar statiile din San Diego, deoarece fontul si dimensiunea pe care au ales-o sunt suficient de greu de citit. filme porno cu andra maruta Au listat chiar KEYT / 3 in Santa Barbara, care era vizibila in mare parte din regiunea de coasta a judetului San Diego datorita caii de semnal fiind o linie dreapta peste Oceanul Pacific. actrite porno tinere

Programele de retea sunt marcate cu un * bazat pe transport simultan de catre statia O&O a retelei LA. lady gaga porno

Aceste listari enumera, de asemenea, filmele de la ora 15:00 pe canalele 8 si 10, precum si orice abatere in timpul prime time fringe de la listele de zi de luni pana vineri postate mai devreme. filme porno intre fete

XETV / 6 (Tijuana) – ABC



—– Luni —–



7:30 – Film: „Blast Off” (1968) *



9:15 – Film: „Marilyn” (1963) *



—- – Marti —–



7:30 – Mod Squad *



8:30 – Film: „Crowhaven Farm” (1970)



10:00 – Marcus Welby, MD *



—– Miercuri —–



7:30 – Curtatia tatalui lui Eddie *



8:00 – Camera 222 *



8:30 – Familia Smith *



9:00 – Dragoste pe acoperis *



9:30 – Nemuritorul *



10:30 – Actiunea NFL *



—– Joi – —-



7:30 – Alias ​​Smith And Jones *



9:00 – Longstreet *



10:30 – Wanted Dead Or Alive



—– Vineri —–



7:30 – The Brady Bunch Viziteaza ABC (sambata dimineata previzualizare program) *



8:00 – Nanny And The Professor *



8:30 – Partridge Family *



9:00 – That Girl *



9:30 – Odd Couple *



10:00 – Love American Style *

KFMB-TV / 8 – CBS



—– Luni —–



3:00 – Film: „The Caddy” (1953)



7:30 – Gunsmoke *



8:30 – Lucy Show *



9:00 – La emisiune (Mayberry RFD anticipat)



9:30 – Doris Day *



10:00 – Noii veniti *



—– Marti —–



3:00 – Film: „Strange Love Of Martha Ivers” (1946)



7:30 – Billy Graham (Beverly Hillbillies and Green Acres prevenit)



8:30 – Cimarron Strip *



10:00 – CBS Reports *



—– Miercuri —–



3:00 – Film: „Platit in intregime” ( 1950)



7:30 – Sunteti acolo *



8:00 – Daca porniti (repetati specialul antidrog castigator al Premiului Emmy)



9:00 – Billy Graham (preinstalat la Centrul Medical)



10:00 – Hawaii Five-O



—– Joi —–



3:00 – Film: „Pony Express” (1953)



7:30 – Fiesta Patrias (sarbatorirea Zilei Independentei Mexicului, Aventura de familie anticipata)



8:00 – Billy Graham ( Lancer a fost prevenit)



9:00 – Film: „Harpy” (1971) *



—– Vin —–



3:00 – Film: „Perils Of Pauline” (1967)



7:30 – Film: ” The Over-The-Hill Gang „(1971) (stagiarii si presedintele au prevenit)



9:00 – Film:” O’Hara, United States Treasury „(1970) *

KOGO-TV / 10 – NBC



—– Luni —–



3:00 – Film: „Mark Of the Hawk” (1960)



8:00 – Stiri



9:00 – Film: „To Catch A Million”



—– Marti —–



3:00 – Film: „Slander” (1957)



7:30 – „Babar Comes To America” ​​(Bill Cosby a preintampinat) *



8:00 – Faceti-va propriul tip de Muzica *



9:00 – Prima marti *



—– Miercuri —–



3:00 – Film: „Tanganyika” (1954)



7:00 – Film: „Munster Go Home” (1966) (Men From Shiloh anticipat)



9:00 – Raport trimestrial (special NBC News) *



10:00 – Four-In-One: Night Gallery



—– Joi —–



3:00 – Film: „Great Sioux Uprising” (1953)



7:30 – Action Playhouse (un alt pilot nevandut)



8:30 – Ironside



9:30 – Adam-12



10:00 – O seara cu Julie Andrews si Harry Belafonte



—– Vin —–



3:00 – Film: „Give A Girl A Break” (1953 )



7:30 – High Chapparal *



8:30 – Numele jocului *



10:00 – Alcoa Hour (Raport ciudat pre-preferat)

XEWT-TV / 12 (Tijuana) – Televisa



—– Luni —–



7:00 – Comedia



7:30 – Aventura



8:00 – Panorama Social



8:30 – Charlas Con El Padre Maximo



9:00 – Hawaii Five-O



10:00 – Noticiero



10:05 – Comedia



10:30 – Aventura



—– Mar —–



6:30 – Princesas Y Modelos



7:00 – Aventura



8:00 – Semana En Baja California



9:00 – Alfred Hitchcock



9:30 – Estrellas Musicales



10:00 – Noticiero



10:05 – Boris Karloff



11:00 – Novela



—– Miercuri —–



6:30 – Variedad



7:00 – Enigma



8 : 00 – Dragnet



8:30 – Pelicula Mexicana



10:30 – Noticiero



(trebuie sa fi fost ceva la 10:35, deoarece canalul 12 a facut doar stiri de cinci minute, dar nu a fost listat)



11:00 – Novela



—– Joi —–



6:30 – Cosas De Mujeres



7: 00 – El Rabo Verde



7:30 – Camara Social



8:00 – Tap Tap



8:30 – Criada Bien Criada



9:00 – Aventura



9:30 – Programa Domecq



10:00 – Noticiero



10:05 – Policia



10:30 – Dr . porno cu nabadai Christian



11:00 – Novela



—– Vin —–



6:30 – Aventura



7:00 – Bonanza



8:00 – Show De Los Camarena



8:30 – Comedia



9:00 – Interpol



9:30 – Do Re Mi



10:00 – Noticiero



10:05 – Comedia



11:00 – Novela

KEBS-TV / 15 – PBS



—– Luni —–



6:30 – Spatiu in anii ’70



7:00 – Un copil a mers mai departe



7:30 – Book Beat



8:00 – World Press *



9: 00 – Realitati *



10:00 – Seara la popi (repetarea programului de ieri)



—– Marti —–



6:30 – Rolul Congresului in politica externa



7:30 – Sah Koltanowski



8:00 – Candidati Si



numarul 9:00 – Raportul Superintendentului (difuzat dimineata pe canalele 8 si 10 si dupa-amiaza tarziu pe canalul 39)



9:30 – Artists In America *



—– Miercuri —–



6:30 – Seara la popi



7:30 – Vedere corporativa



8:00 – Chef francez *



8:30 – Boboquivari *



9:00 – Firing Line *



10:00 – Masterpiece Theatre



—– Joi —–



6:30 – Book Beat



7:00 – Vorbind liber



8:00 – Washington Week In Review *



8:30 – NET Playhouse *



10:00 – Boboquivari (repetarea programului de seara anterioara)



10:30 – Washington Week In Review (repetare de la 8:00)



—– Vin —–



6:30 – Treizeci de minute



7:00 – Sah Koltanowski



7:30 – Mediu



8:00 – Candidati si probleme



9:00 – Fanfara (repetarea programului de duminica seara)



10:00 – NET Playhouse (repetarea programului din seara anterioara)

KCST / 39 – Ind. poze femei porno



—– Luni —–



7:30 – Hai sa facem o oferta



8:00 – Jocul proaspat casatorit



8:30 – A fost un an foarte bun



9:00 – Mayberry RFD (CBS, nu este eliminat pe canalul 8)



9:30 – Film: „O’Henry’s Full House” (1952)



—– marti —–



8:00 – Acri verzi (CBS, nu este eliminat pe canalul 8)



8: 30 – Film: „The Glory Brigade” (1953)



10:00 – Roller Derby



—– Miercuri —–



8:00 – Film: „The Model And The Marriage Broker” (1952)



10:00 – Film: „The Mudlark” (1951)



—– Joi —–



8:00 – Film: „Marines, Let’s Go” (1961)



10:15 – Film: „Deadline USA”(1952)



—– Vin —–



7:00 – Sid Gillman



7:30 – Hei Cenusareasa (prima editie speciala sindicalizata sub bannerul „Tales From Muppetland”)



8:30 – Film: „The Bravados” (1958)



10:00 – Film: „The President’s Lady” (1953)