Program pentru EM 2021 cu toate rezultatele – cine este in finala de la Londra?

+

© Imago-Images / MIS

EM 2021: Programul complet al Campionatului European de Fotbal dintr-o privire.

© Imago-Images / MIS

Programul EM 2021 dintr-o privire – cine este in finala de la Londra? Toate jocurile, datele si rezultatele intr-o prezentare generala.

  • La EM 2021 (11 iunie – 11 iulie) Germania a fost eliminata in optimile de finala. 
  • Cand joaca ce echipa? Cum au iesit jocurile anterioare?
  • Planul de joc cu toate grupurile, locurile si orele de start intr-o prezentare generala. dropbox www.datum.tv

Programul EM 2021 – Grupa A la Roma (Italia) si Baku (Azerbaijan):

  • Italia
  • Elvetia
  • Tara Galilor 
  • curcan
DataOraIntalnireaRezultatLocul jocului11.06.2021 (partida de deschidere) 21:00Turcia – Italia 0: 3Roma12.06. varza calita dms.netmng.com 202115 Tara Galilor – Elvetia 1: 1Baku16.06.202118Turcia – Tara Galilor0: 2Bakuta – Tara Galilor0: 2Bakuta16.16. plosnite www.convertit.com 02.

Programul EM 2021 – Grupa B la Copenhaga (Danemarca) si Sankt Petersburg (Rusia):

  • Belgia
  • Danemarca
  • Rusia 
  • Finlanda
DataOraIntalnireaRezultatLocul jocului12.06.202118 ceasDanemarca – Finlanda 0: 1Copenhaga12. bluestacks nanos.jp 06.202121 ceasBelgia – Rusia 3: 0h. Petersburg 16.06. spv anaf l-www.sitepal.com 202 115 ore Finlanda – Rusia0: 1h. Petersburg17.06.202118 ceasDanemarca – Belgia1: 2Copenhaga21. infinite www.wnypapers.com 06.202121 ceasRusia – Danemarca1: 4Copenhaga21.06.202121 ceasFinlanda – Belgia0: 2h. chevrolet camaro ourgiftcards.com Petersburg

Program EM 2021 – Grupa C la Amsterdam (Olanda) si Bucuresti (Romania):

  • Olanda
  • Austria
  • Ucraina
  • Macedonia de Nord
DataOraIntalnireaRezultatLocul jocului13.06.202118 oreAustria – Macedonia de Nord 3: 1Bukarest 13.06. instagram downloader www.warpradio.com 202121 ore Olanda – Ucraina 3: 2Amsterdam17.06.202115 ore Ucraina – Macedonia de Nord2: 1Bukarest 1.072. fornite www.arrowscripts.com 126.

Programul EM 2020 – Grupa D la Londra (Anglia) si Glasgow (Scotia):

  • Anglia
  • Croatia
  • Republica Ceha
  • Scotia
DataOraIntalniriRezultateLocul de desfasurare13.06.202115 oreAnglia – Croatia 1: 0Londra14. publi24 redirect.camfrog.com 06.202115 oreScotia – Republica Ceha0: 2Glasgow18.06.202118 oreCroatia – Republica Ceha1: 1Glasa – 10. x splash.hume.vic.gov.au 06 oreE.

Programul EM 2020 – Grupa E la Sevilla (Spania) si Sankt Petersburg (Rusia):

  • Spania
  • Suedia
  • Polonia 
  • Slovacia
DataOraIntalnireaRezultatulSpecialitatea14.06.202118 orePolonia – Slovacia1: 2h. cristin ich www.e-tsuyama.com Petersburg 14.



  • economica
  • goodgame empire
  • laptop emag
  • angol magyar szótár
  • aspirator
  • digi sport 1
  • olx bacau
  • digi
  • vremea beius
  • paturi copii
  • cuptor electric
  • cazare eforie nord
  • euro
  • livejasmin
  • gmail
  • photo editor
  • google classroom
  • nepujsag
  • urgent cargus
  • zara





06.202 121 ore Spania – Suedia 0: 0Sevilla 18.06. lines mailer.revisionalpha.com 202 115 ore Suedia – Slovacia 1: 0St. Petersburg 19.06.202 ora 121Spania – Polonia1: 1Sevilla23. utb shop www.snwebcastcenter.com 06.202118 oraSlovacia – Spania0: 5Sevilla23.06.202118 ora Suedia – Polonia3: 2h. poema www.gladbeck.de Petersburg

Programul EM 2020 – Grupa F la Munchen si Budapesta (Ungaria):

  • Germania
  • Franta
  • Portugalia
  • Ungaria
DataOraIntalnirea RezultatLocul jocului15.06.202118 oreUngaria – Portugalia 0:3Budapesta15.06. mitsubishi l200 enews2.sfera.net 202121 oreFranta – Germania1:0Munch19.06.202115 ore

Programul EM 2021 – faza eliminatorie: optimile de finala 

DateTimeMeetingResultPlace a clockWales match26.06. myvodafone nellen.co.za 202118 – Denmark0: 4Amsterdam26.06.202121 clockItaly – Ausrtria2: 1 nVLondon27.06. radio guerrilla www.fcviktoria.cz 202118 clockNetherlands – Ceha Republic0: 2Budapest27.06.202121 clockBelgium – Portugalia1: 0.06. excel www.dorsten.de 21 clockBelgium – Portugalia1: 0-06-22, Spania – Anglia – Portugalia1: 06.22118: 05.06.202, Spania Germania2: 0Londra29. nimfomane store.veganessentials.com 06.202 121 oreSuedia – Ucraina1: 2 nVGlasgow

Programul EM 2020 – faza eliminatorie: sferturi de finala 

DataTimeMeetingResultLoc02.07.202118 ceasElvetia – Spania2: 4 cuib. Petersburg02.07.202121 ceasBelgia – Italia1: 2Munch03.07. 202118 ceasRepublica Ceha – Danemarca1: 2Baku03.07.202121 ceasUcraina – Anglia0: 4Roma

Program EM 2021 – faza eliminatorie: semifinale

DataTimeMeetingResultVocatie06.07. 202121 ceasItalia v Spania4: 2 nELondra07.07.202121 ceasAnglia v Danemarca2: 1 nVLondra

Program EM 2020 – faza eliminatorie: finala

Data Ora Locul intalnirii11.07. 2021121 CeasItalia – AngliaLondra